*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Noctua vagus je ručně kreslená kreslená adventura. Hlavní postavou hry je sova, která potkává další zvířata. Jedná se o jednoduchou, odpočinkovou hru, která nevypráví příběh o hrdinovi zachraňujícím svět. Hra vypráví příběh sovy, která jedné noci létala v lese.

Hra je stále ve vývoji. Aktuální verze hry je určená pouze pro testovací účely. Nemůže být považována za plně hratelnou hru se všemi funkcemi.

Hra je svobodný software pod licencí GNU General Public License verze 3 (česky zde). Vývoj hry probíhá na Launchpad.net. Hra je vyvíjena v Pythonu s moduly Pygame.

Pokud chcete pomoci s vývojem, můžete si stáhnout hru, zahrát si ji a hlásit chyby na stránce na Launchpadu určené k hlášení chyb. Rovněž můžete hru přeložit do jiného jazyka.

Galerie

Stažení

Hra by měla fungovat na všech operačních systémech, kde funguje Python s moduly Pygame. To zahrnuje Linux, Mac OS a Windows. Všechny dnešní i starší počítače by měli pro hru stačit.

Všechny verze hry Noctua vagus mohou být staženy ze stahovací stránky na Launchpad.net. Ke stažení jsou tři druhy souborů.

Balíček deb je určený pro Linuxové distribuce založené na Debianu (Debian, Ubuntu, atd.).

Soubor spustitelný ve Windows je v souboru zip.

Zdrojový kód psaný v Pythonu je v souboru tar.gz. Ten může být použit v každém operačním systému, kde je nainstalovaný Python (>2.6) a Pygame (>1.8).

Odkazy

Hra...

... na Launchpad.net
... na Pygame.org

Vývojové nástroje

Python
Pygame
Gedit
Bazaar
Gimp
Audacity

E-mail vývojáře

Phobulos na gmail tečka com

Info
Galerie
Stažení
Odkazy
Česky
English
Logo
Reklama
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Moon
Noctua animated
Bird
Grass
Grass
Grass
Grass
Grass
Grass
Grass
Grass